Služby

Intermodální terminál ČD-DUSS Lovosice, a.s. nabízí železniční, silniční a logistické služby v rámci kombinované přepravy. 

 Intermodální terminál ČD-DUSS Lovosice, a.s. pro své zákazníky realizuje překládky sedlových návěsů, manipulovatelných nástaveb, tankkontejnerů a námořních kontejnerů všech velikostí z vlaků kombinované přepravy, nebo silniční dopravy, které terminálem projdou na export/import, anebo překládky, posunutí a přehození kontejnerů dle domluvy. 

 Mezi naše služby patří také odbavování vlaků, řidičů, a fyzická kontrola technického stavu přepravních jednotek při vstupu a výstupu na terminál, dále pak vystavení příslušných dokladů pro odbavení jednotlivých druhů dopravy, případné zaplombování přepravních jednotek, nebo jejich polepení. Po celé ploše terminálu ČD-DUSS Lovosice je istalován kamerový systém a lze využít i celní prostor pro skladování kontejnerů.

 Intermodální terminál ČD-DUSS Lovosice, a.s. dále nabízí realizaci silniční dopravy, železniční vnitrostátní dopravy a také přeložení zboží v krytém skladu. Více informací naleznete ve službách dále na tomto webu.. 

 Intermodální terminál ČD-DUSS Lovosice, a.s. nabízí překládky všech ISO námořních kontejnerů, swap bodies a manipulovatelných návěsů. Železniční spojení vnitrostátní nejen v návaznosti na linky kombinované dopravy.

Agentura terminálových operací

+420 972 432 514
+420 724 742 486
lovosice@cdduss.com

Logistika, sklady

+420 972 432 514
+420 724 644 188
info@cdduss.com

Silniční svozy a rozvozy

+420 724 644 195
info@cdduss.com